Mikuláš ve školce

Dne 2. 12. 2021 zavítal do naší školky Mikuláš. K malým dětem přišel jen s andělem, aby se zbytečně nebály, ale u velkých dětí byl s čertem. Děti z I. třídy si pro Mikuláše připravily písničky: "Stojí, stojí domeček" , "Padá sníh", "Sněží, sněží" a také báseň: "Andělská". Vše se krásně naučily také s pohybem ke každé písničce a básničce. V II. třídě děti předvedly také pásmo písniček:"Mik, Miku, Mikuláš" a "Čertovská polka", při které si zatancoval i čert. Dále také básně: "Čert" a "Čertovská rozcvička." Vše také s pohybem a v kruhu. Také se předvedly děti s flétnou: Terezka Bartoníčková s písní: "Koleda, koleda, Štěpáne" a Elenka Podaná s písní: Foukej, foukej, větříčku." Všechny děti slíbily, že se do příštího roku polepší, a proto dostaly krásné balíčky plné sladkostí a malého překvapení. Děkujeme čertovi, andělovi a Mikulášovi za návštěvu a budeme se těšit zase příští rok. Jak se nám akce povedla se můžete podívat na FOTO ZDE. Učitelky MŠ.

26. 1. 2022
Bruslení