Pomůcky pro školní rok 2019/2020

Požadavky na pomůcky pro školní rok 2019/2020

Vážení rodiče,

níže jsou uvedeny požadavky na pomůcky pro nadcházející školní rok. Zakoupení těchto věcí je na Vás. Sešity a pracovní sešity žáci obdrží ve škole (tak jako v minulém školním roce). S informací o seznamu vydaných sešitů a finanční částkou za ně budete opět seznámeni prostřednictvím bakawebu.

Pokud si nepřejete sešity a pracovní sešity nabízené školou a zajistíte si jejich nákup sami, laskavě sdělte tuto informaci na mailovou adresu zastupce.reditele@zsamslichnov.eu a to do konce srpna 2019.

1. TŘÍDA

2 tojhranné tužky č.2, guma, ořezávátko se zásobníkem, pastelky (12 barev), malé rovné pravítko (15-20 cm), složku na písmena a číslice, obaly na sešity a učebnice (po jejich obdržení), přezůvky a pytlík na přezůvky (vše podepsané), cvičební úbor do TV (do tělocvičny i na venkovní cvičení – vše do pytlíku a rovněž podepsané).

2. TŘÍDA

2 pera tornáda, zmizík, tužka č. 2 – 2x, tužka č. 3 – 2x, pastelky, guma, ořezávátko, rovné pravítko, obaly na sešity a učebnice (po jejich obdržení), přezůvky a pytlík na přezůvky, cvičební úbor do TV (do tělocvičny i na venkovní cvičení – vše do pytlíku a podepsané).

3. - 5. TŘÍDA

2 pera tornáda, zmizík, tužka č. 2 – 2x, tužka č. 3 – 2x, pastelky, guma, ořezávátko, nůžky, rovné pravítko, trojúhelník s ryskou, kružítko, lenoch A4, 2 folie na psaní tužkou A5, obaly na sešity a učebnice (po jejich obdržení), přezůvky a pytlík na přezůvky, cvičební úbor do TV (do tělocvičny i na venkovní cvičení – vše do pytlíku a podepsané).

6.-9. TŘÍDA

2 pera (nebo propisky), červená propiska, tužka č. 2, tužka č. 3 do geometrie (popř. pentilka), pastelky, guma, nůžky, rovné pravítko 30 cm, 2x trojúhelník s ryskou, kružítko, úhloměr, kalkulačka – nepovinná, pro žáky uvažující o studiu je vhodná kalkulačka s tzv. vědeckými výpočty, lenoch A4, trhací blok A4 pro cvičné potřeby, folie na psaní tužkou, obaly na sešity a učebnice (po jejich obdržení), přezůvky, cvičební úbor do TV (do tělocvičny i na venkovní cvičení).

17. 9. 2019
Informativní třídní schůzky